Tientallen skiërs vast in defecte stoeltjeslift SnowWorld
Tientallen skiërs hebben vrijdagavond vastgezeten in de stoeltjeslift bij SnowWorld in Landgraaf. Om 22.30 uur begaf de lift het als gevolg van een technische storing.
Toen bleek dat het euvel niet snel verholpen kon worden, werd besloten de lift te evacueren.
Daarbij werd ook de hulp van de brandweer ingeroepen. Na ongeveer anderhalf uur was iedereen met ladders uit de stoeltjeslift bevrijd. Iedereen werd gecontroleerd door ambulancepersoneel. Maar niemand was gewond of onderkoeld geraakt.
Wat de oorzaak is van de technische storing is niet bekend. Volgens SnowWorld wordt de stoeltjeslift onderhouden en jaarlijks gekeurd.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail of vul het contactformulier in.