Amerikaan aangehouden met vals internationaal rijbewijs


Een Amerikaan is door de Duitse politie aangehouden nadat hij in Heerlen de grensovergang passeerde met een vals internationaal rijbewijs.
De 27-jarige man was zich echter van geen kwaad bewust en bleef er bij dat het om een echt document ging. Hij had het papieren rijbewijs via internet voor 275 dollar gekocht.
Toch kon hij de agenten niet overtuigen en kreeg hij twee bekeuringen; voor het hebben van een vals rijbewijs en het rijden zonder rijbewijs.
Wat vind jij?
Schinveld krijgt een Social Sofa om dorpsgenoten met elkaar te verbinden. Kan jouw omgeving ook zo'n speciale zitbank gebruiken? Laat het ons weten via het reactieformulier.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.