Calisthenics park geopend in Vijverpark
In het Vijverpark in Brunssum is zaterdag een zogeheten calisthenics park geopend. Dat zijn een aantal toestellen waarop mensen bewegingsoefeningen kunnen doen.
Het calisthenics park kwam er na een oproep op Facebook. Via crowdfunding en met bijdragen van Kiwanis en de gemeente Brunssum kon het gerealiseerd worden. Gemeente, wijkteam en andere instanties waren van begin af aan enthousiast over het initiatief.
Ook de jeugdgemeenteraad omarmde het voorstel. Zij kwamen met het plan om rondom het calisthenics park workshops over onder meer gezonde voeding te geven.
Wethouder Frank Joosten opende zaterdagmiddag het beweegpark en nam meteen de proef op de som.
Kijk hier naar een fotoreportage van de opening van het calisthenics park in Brunssum >>
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.