Duitse bondspresident en minister Yeşilgöz bij NAVO-hoofdkwartier in Brunssum
De Duitse bondspresident Frank-Walter Steinmeier heeft donderdag het NAVO-hoofdkwartier JFC in Brunssum bezocht. Dat deed het samen met zijn echtgenote en de Nederlandse minister van Defensie Dilan Yeşilgöz.
Tijdens het bezoek maakten zij kennis met militairen en stafleden uit meer dan dertig landen die werkzaam zijn binnen het Joint Force Command.
Eerder op de dag stond ook een bezoek aan het VISTA college in Sittard op het programma. Bij dat bezoek was ook koning Willem-Alexander aanwezig. Daar gingen ze in gesprek met studenten en docenten. Voor het bezoek aan Brunssum had de koning netjes afgezegd.
Met het bezoek werd het belang van de nauwe samenwerking tussen Nederland en Duitsland op het gebied van economie, defensie en internationale veiligheid onderstreept.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail of vul het contactformulier in.