Eerste bewoners Hof van Treebeek ontvangen sleutel

foto: HVG Real Estate
Gepubliceerd op 4/12/2025 om 10:36
Laatst bewerkt op 4/12/2025 om 11:10

Woensdag ontvingen de eerste bewoners de sleutels van hun nieuwe woning in de Hof van Treebeek. Het gaat om twee appartementen met tuin aan de Schildstraat.

Wethouder Jaimy van Dijk en Bart Boonen van projectontwikkelaar HVG Real Estate waren woensdag aanwezig om de eerste bewoners feestelijk te verrassen met een bloemetje.

In totaal zijn aan de Schildstraat vier appartementen met een eigen tuin gerealiseerd. De twee middelste appartementen staan op dit moment nog te koop. De Hof van Treebeek bestaat echter ook nog uit een appartementencomplex met 16 woningen aan de Gerbaldusstraat. Hoewel deze appartementen nagenoeg allemaal verkocht zijn moeten de bewoners nog tot het eerste kwartaal van 2026 wachten totdat deze opgeleverd worden.

Reclame

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail of vul het contactformulier in.

Advertenties