Eerste lustrum fanclub Ruud Appelhof

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 22/12/2016 om 09:50
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 21:48

De fanclub van harmonikaspeler Ruud Appelhof bestaat 5 jaar. Dat eerste lustrum wordt op zondag 8 januari gevierd met een brunch en nieuwjaarsborrel.

De viering van het eerste lustrum begint om 12.00 uur met een besloten bijeenkomst in café-zaal Fons Schobben aan de Rumpenerstraat in Brunssum. Vanaf 14.00 uur zijn ook introducees welkom, want dan barst het muziekfeest los.

Op het podium staan dan Sjtimt, de Batseklatsers, die Spatzl en uiteraard en natuurlijk Ruud Appelhof zelf.

Ruud Appelhof (31) begon in 1995 met harmonika spelen. Zijn eerste optreden was in 1996 tijdens een wienertreffen in zijn woonplaats Bingelrade. Daarna volgden nog vele optredens in binnen- en buitenland. Inmiddels heeft hij ook een behoorlijke fanclub en sympathisanten die hem op de voet volgen. In 2008 bracht bracht hij zijn eerste cd uit, in 2011 volgde de tweede en vorig jaar kwam zijn derde cd uit.

 

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail of vul het contactformulier in.

Reclame

Advertenties