Flinke vangst bij verkeerscontrole

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 18/09/2013 om 09:46
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 22:09

Een controle van de politie en de Belastingdienst heeft dinsdag aardig wat opgeleverd. De controle vond overdag plaats bij het Parkstad Limburg Stadion in Kerkrade.

In totaal werd 14.000 euro geïnd wegens openstaande belastingschulden. 14 auto's werden door de Belastingdienst in beslag genomen. Daarnaast schreef de politie acht bekeuringen uit voor diverse verkeersovertredingen. Eén rijbewijs en een auto werden door de politie ingenomen.

Ruim 6300 voertuigen werden gecontroleerd met het zogeheten ANPR-systeem dat nummerplaten herkent. In 54 gevallen leverde dat een hit op in de systemen van de Belastingdienst en de politie.

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties