Gorilla-vrouwtje GaiaZOO overleden


De gorillagroep van GaiaZOO Kerkrade heeft afscheid moeten nemen van een soortgenoot. Dat gebeurde afgelopen zondag 13 maart, meldt de dierentuin op de website.
Een week eerder kon één van de vrouwelijke gorilla’s ineens haar achterpoten niet meer gebruiken. Medisch onderzoek wees uit dat de oorzaak een gezwel bij de wervelkolom was en dat opereren geen zin had. Daarom heeft de dierenarts besloten de 21-jarige gorilla te laten inslapen.
De gorillavrouw verbleef sinds 2006 in GaiaZOO. Ze bracht twee jongen succesvol groot. Beide dieren leven nog in de groep van GaiaZOO.
Wat vind jij?
Schinveld krijgt een Social Sofa om dorpsgenoten met elkaar te verbinden. Kan jouw omgeving ook zo'n speciale zitbank gebruiken? Laat het ons weten via het reactieformulier.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.