Koning in Heerlen en Kerkrade

Foto © ZO-NWS | Ton van Hoorn
Gepubliceerd op 23/01/2026 om 15:29
Laatst bewerkt op 23/01/2026 om 15:46

Koning Willem-Alexander was vrijdag in Heerlen en Kerkrade. Het bezoek stond in het teken van Medlands Parkstad, een samenwerking tussen bedrijfsleven, overheid en het onderwijs om de medische technologiesector in Parkstad vooruit te helpen.

Het bezoek begon bij het VISTA College in Heerlen waar patiënten vertellen over de impact op hun gezondheid van een product dat door de partners van Medlands Parkstad is ontwikkeld.

Bij Boston Scientific in Kerkrade kreeg de Koning een rondleiding door het nieuwe magazijn. Daar zorgen mensen en robots ervoor dat ziekenhuizen, zorginstellingen en patiënten wereldwijd kunnen beschikken over medicijnen en apparatuur.

Reclame

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail of vul het contactformulier in.

Advertenties