Later deze week duidelijkheid over toekomst wethouder Levin De Koster


Later deze week wordt meer duidelijk over de positie van wethouder Levin de Koster uit Beekdaelen. Hij raakte het afgelopen weekend in opspraak nadat hij met een slok teveel achter het stuur stapte en een ongeluk veroorzaakte.
De wethouder informeerde zelf de burgemeester en zijn fractie. Dinsdagavond vond een intern overleg plaats met het fractiebestuur, raadsleden en De Koster. Volgens fractievoorzitter Hugo Schaffrath was dat een "kritisch maar ook begripvol gesprek". Over de uitkomst wordt later deze week gecommuniceerd.
De Koster veroorzaakte afgelopen weekend een ongeluk in Thull, nadat hij met iemand had gegeten bij een restaurant van de bierbrouwerij. Bij het wegrijden trapte hij het verkeerde pedaal in, raakte een tuinmuur en kwam tot stilstand tegen een geparkeerde auto. Bij een blaastest door de politie bleek hij meer alcohol te hebben gedronken dan toegestaan.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.