Leden heemkunde benoemd tot ereleden
Vier leden van de Heemkundevereniging Brunssum zijn benoemd tot erelid. Theo Raets, Guus Alofs, Frans Cals en Jan Halmans werden daar maandag mee verrast tijdens een verenigingsavond.
Oud-bestuurslid Theo Raets is de nestor en het historisch geweten van de heemkundevereniging. Guus Alofs was jarenlang penningmeester en kreeg daarboor de eretitel. Frans Cals is voorzitter van de werkgroep Wegkruisen en lid van het Mijnmuseum Brunssum.
Tenslotte werd ook Jan Halmans in het zonnetje gezet. Hij is lid van de werkgroep Dialect en redactielid van het verenigingsblad de Heemkunde Bron. Daarnaast maakt al meer dan tien jaar de tekeningen en schetsen voor in onder meer het heemkundeblad.
De vier ereleden kregen uit handen van de voorzitter Jos Knubben een oorkonde en een fles Broenssems Drupke.
Kijk hier naar een fotoreportage over de vier ereleden van de Heemkundevereniging Brunssum >>
foto (c) LOO-tv | Peter Gommans
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail of vul het contactformulier in.