Nieuwe woningen Emmapark officieel opgeleverd
De nieuwbouw op het Emmapark in Brunssum is onlangs officieel opgeleverd. De twee nieuwe woongebouwen aan de rotonde bij de Emmaweg omvatten in totaal 80 appartementen en vormen het sluitstuk van de gebiedsontwikkeling.
Tijdens een feestelijke bijeenkomst maakten de bewoners kennis met elkaar en werd samen met de betrokken partijen stilgestaan bij de afronding van het project. Veel bewoners zijn de afgelopen weken druk bezig geweest om hun nieuwe woning in te richten.
Met de oplevering is de wijk Emmapark uitgegroeid tot een gevarieerde woonwijk met sociale huur, middeldure huur en koopwoningen. In totaal telt de wijk ongeveer 800 woningen. Wonen Limburg spreekt van een levendige en toekomstbestendige buurt. De woongebouwen passen volgens de betrokken partijen goed in het groene karakter van Emmapark, dat is ontwikkeld op het voormalige mijnterrein.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail of vul het contactformulier in.