Asbestdaken moeten voor 2024 verdwijnen

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 2/03/2015 om 13:25
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 22:01

Asbestdaken moeten voor 2024 vervangen worden. Dat heeft de ministerraad besloten. Staatsecretaris Wilma Mansveld van Infrastructuur en Milieu had daarvoor een voorstel ingediend.

Door het verweer van de daken en bij branden kunnen gevaarlijke situaties ontstaan voor mens en milieu. Eigenaren moetende asbesthoudende dakbedekking voor die tijd verwijderen. Denk hierbij aan golfplaten en dakleien. Ruim driekwart van deze asbestdaken is te vinden in de agrarische sector.

Het ministerie van Infrastructuur en Milieu trekt 75 miljoen euro aan subsidies uit om eigenaren te ondersteunen bij de vervanging.

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties