Kerstschouwspel bij Clemenskerkje
Dit jaar vindt op Tweede Kerstdag een bijzonder kerstschouwspel plaats bij het Clemensdomein in Brunssum. Bezoekers kunnen dan op een speciale manier het echte kerstverhaal beleven.
Het kerstschouwspel wordt uitgevoerd door vrijwilligers, zanggroep Vocaal Totaal, toneelverenigingen en fanfare St. Joseph.
Bezoekers worden onder begeleiding van een herder langs de verschillende acts begeleid. Op vijf locaties worden taferelen uit het kerstverhaal uitgebeeld. Bij elk rustpunt is er muzikaal optreden met traditionele kerstverwennerijen.
Het kerstschouwspel start op 26 december om 13.30 bij het bezoekersgebouw van het Clemensdomein aan de Groeneweg in Brunssum. Het programma maakt deel uit van de activiteiten rondom ‘30 jaar Vocaal Totaal’.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail of vul het contactformulier in.