Studenten gaan overstapplaatsen ontwerpen
Studenten van Zuyd Hogeschool gaan nieuwe overstapplaatsen voor de bus ontwerpen. De Provincie wil daarmee de overstapplaatsen aantrekkelijker maken, zodat meer mensen gebruik maken van het openbaar vervoer.
Naast een fietsenstalling en drempelloze looproutes moet het ook makkelijker worden voor gebruikers om een aansluitende verbinding te vinden.
Verder moet er via borden ook informatie over de regio beschikbaar worden. De studenten gaan in vijf groepen aan de slag met het ontwikkelen van prototypes.
Het beste ontwerp gaat in vanaf 2018 in uitvoering.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail of vul het contactformulier in.