Basisschool bereidt zich voor op Kinjer OLS

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 27/03/2017 om 11:29
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 21:47

Een delegatie van de schutterij St. Gregorius de Grote heeft de Titus Brandsmaschool in Brunssum bezocht. De leden van de Brunssumse schutterij maakten de leerlingen van de bovenbouw wegwijs in het schutterswezen.

De school neemt namelijk op dinsdag 27 juni deel aan het Kinjer OLS in Merkelbeek. De kinderen lopen dan ook mee in de optocht die door de straten van Merkelbeek trekt. BS Titus Brandsma heeft nummer 28 toegewezen gekregen voor de optocht.

Om zo goed mogelijk voor de dag te komen gaan de leerlingen samen met de schutterij oefenen met marcheren, trommelen en het schieten. De kinderen gaan de komende tijd aan de slag met het maken van uniformen, trommels en ook een vlag en het koningszilver zullen niet ontbreken.

 

foto © LOO-tv | Schutterij Brunssum

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail of vul het contactformulier in.

Reclame

Advertenties