Nieuwe directie voor Visit Zuid-Limburg

foto: Visit Zuid-Limburg
Gepubliceerd op 8/05/2025 om 11:16
Laatst bewerkt op 8/05/2025 om 11:24

Visit Zuid-Limburg heeft een nieuwe directie. Manon Luijten en Hanneke van Eijndhoven volgen Anya Niewierra op die onlangs afscheid nam als algemeen directeur.

De tweekoppige directie is vanaf 1 juni met huidig adjunct directeur Edith Kurris, verantwoordelijk voor de interne organisatie en het beleid. Manon Luijten is al geruime tijd werkzaam als marketingmanager van Visit Zuid-Limburg. Zij gaat zich vooral bezighouden met het zogeheten bestemmingsmanagement en met marketing.

Hanneke van Eijndhoven was programmamanager vrijetijdseconomie bij Economische Samenwerking Zuid-Limburg. Zij wordt verantwoordelijk voor de relatie met stakeholders, zoals overheden, ondernemers en bewoners en de doorontwikkeling van de organisatie.

Visit Zuid-Limburg heeft 31 medewerkers en tevens zijn gidsen en vrijwilligers verbonden aan de organisatie. De organisatie wordt onder meer gefinancierd door de bijdrage van de 800 partners en door 16 Zuid-Limburgse gemeenten en de Duitse gemeente Selfkant.

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties