Ruim 1500 euro voor stichting Geniet namens Anique


Een sponsorloop en donaties tijdens de Buffer-Run in Bingelrade heeft ruim 1500 euro opgeleverd voor de Stichting Geniet namens Anique.
Twaalf hardlopers van Medisch Centrum Onderbanken zamelden dik 900 euro in met een sponsorloop. De organisatie van de Buffer Run doneerde 500 euro en Zorgboerderij Boete Geweun uit Schinveld overhandigde een cheque van 150 euro.
Stichting Geniet namens Anique werd opgericht door Anique Erens. De Schinveldse overleed op 25-jarige leeftijd. Daaraan ging een ruim drie jaar lange niet te winnen strijd met kanker vooraf. Voor haar lotgenoten wilde ze een stichting nalaten, die opkomt voor een specifieke doelgroep: jongvolwassenen tussen 18 en 35 jaar met kanker.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail of vul het contactformulier in.