SP Heerlen wil duidelijkheid over woonplaats voormalig wethouder Van de Laar
De SP in de gemeenteraad van Heerlen wil dat het gemeentebestuur onderzoekt of Harry van de Laar daadwerkelijk in die plaats woont of dat er sprake is van adresfraude.
Als hij niet op het adres woont dan is het volgens de SP ook onduidelijk of de kandidaatstelling voor de Heerlense PVV wel geldig is.
Harry van der Laar diende maandag tijdens een extra raadsvergadering zijn ontslag in als wethouder van de gemeente Beekdaelen. De vergadering was bijeengeroepen omdat hij als wethouder van Beekdaelen niet meer in die gemeente zou wonen.
Tijdens het debat erkende Van de Laar dat hij een fout had gemaakt en bood hij excuses aan. Meerdere fracties spraken van een ernstige bestuurlijke misser. Ook zijn eigen partij distantieerde zich van zijn handelen.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail of vul het contactformulier in.