Buffer Run Bingelrade gaat door op 29 augustus

Foto © ZO-NWS
Gepubliceerd op 19/08/2026 om 14:37
Laatst bewerkt op 19/08/2026 om 15:06

De Buffer Run in Bingelrade wordt op zaterdag 29 augustus alsnog georganiseerd. De hardloopwedstrijd kon eind juni niet doorgaan vanwege de verwachte de extreme hitte.

De organisatie heeft de wedstrijd naar de ochtend verplaatst. De 5 kilometer begint om 9.45 uur en de 10 kilometer om 10.00 uur. Voor kinderen zijn er later op de ochtend twee kidsruns van 500 en 1000 meter.

Startnummers kunnen vanaf 8.30 uur worden opgehaald en ook inschrijven op de dag zelf is mogelijk. De organisatie is zich ervan bewust dat door de gewijzigde datum reeds ingeschreven hardlopers mogelijk niet kunnen meedoen. Zij kunnen hun startnummer aan iemand anders overdragen.

Meer informatie over deelname en het overdragen van startnummers is te vinden via de website van de Buffer Run.

Reclame

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail of vul het contactformulier in.

Advertenties