Twee jubilarissen gehuldigd bij Muziekcollectief 23 in Schinveld

Foto: Muziekcollectief Schinveld
Gepubliceerd op 3/11/2026 om 12:37
Laatst bewerkt op 3/11/2026 om 13:48

Muziekcollectief 23 heeft afgelopen zondag het jaarlijkse verenigingsfeest gevierd in Schinveld. Tijdens de bijeenkomst werden twee leden in het zonnetje gezet vanwege hun jarenlange inzet voor de vereniging.

Angelique Pricken vierde haar 40-jarig jubileum en Gijs Raes werd gehuldigd vanwege zijn 70-jarig lidmaatschap. Beide jubilarissen ontvingen een insigne van de bond en een gemeentespeld, uitgereikt door wethouder Hugo Raes. Daarbij mocht de wethouder ook zijn eigen vader, Gijs Raes, onderscheiden.

Het feest begon met een optreden van het orkest tijdens de Allerheiligenmis in Schinveld. Daarna kwamen muzikanten, familieleden en vrienden samen in Fasila voor de jaarlijkse viering.

Reclame

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail of vul het contactformulier in.

Advertenties