Politie onderzoekt schoten in Heerlen
De politie deed in de nacht van zondag op maandag onderzoek naar schoten die zijn gehoord in de omgeving van de Kerkraderweg in Heerlen. Voor zover bekend raakte niemand gewond.
De meldkamer kreeg rond 3.30 uur meerdere meldingen over schoten in de omgeving. Daarop gingen agenten ter plaatse en werd een onderzoek gestart. Zowel aan de Voskuilenweg als aan de Da Costastraat heeft de politie een plaats delict ingericht. Op beide locaties zijn meerdere pylonnen op de grond geplaatst, mogelijk omdat er hulzen zijn gevonden.
De politie doet verder onderzoek naar wat er precies is gebeurd. Meer details zijn nog niet bekend.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail of vul het contactformulier in.