VIDEO: Quad-rijder zwaargewond bij frontale botsing met auto

foto © ZO-NWS
Gepubliceerd op 22/03/2026 om 19:46
Laatst bewerkt op 22/03/2026 om 20:33

In Brunssum is bij een verkeersongeluk op de Boschstraat een quad-rijder zwaargewond geraakt. Het ongeluk gebeurde zondagavond tegen 19.15 uur.

De quad was daar frontaal op een auto gebotst.

Het slachtoffer werd met een ambulance onder politiebegeleiding naar de landingsplaats van een opgeroepen traumahelikopter gebracht. Met de heli werd het slachtoffer naar het ziekenhuis in Maastricht gevlogen.

Meer details zijn niet bekend.

Reclame

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail of vul het contactformulier in.

Advertenties