Stedenband in Alsdorf gevierd

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 9/09/2013 om 19:59
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 22:09

Twintig wandelaars en veertig fietsers trokken zaterdag van Brunssum naar Alsdorf. In de Duitse plaats werd de 25 jaar stedenband gevierd.

De betrekkingen stonden afgelopen weekend centraal tijdens het Europafest dat elk jaar in Alsdorf gevierd wordt. Onderdeel van het Europafest was een seniorenmiddag op de zaterdag waar tal van culturele instellingen aan meededen.

De fietsers en wandelaars werden zaterdag op het Lindeplein al vroeg uitgezwaaid door het Brunssumse Alsdorf Comité.

foto © LOO-tv | Emile Verhijden

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties