Sportschool moet ontslagen manager schadevergoeding betalen Volgens de werkgever zou de man ruim 1200 euro verduisterd hebben en kwam hij vaak te laat.
Arts en verpleegkundige Zuyderland ontslagen wegens filmen mislukte reanimatie De twee ziekenhuismedewerkers hadden met hun telefoon beelden van een mislukte reanimatie gefilmd en ook gedeeld.
Vooral teleurgestelde gezichten bij Nedcar In groepjes kregen de werknemers vandaag te horen of ze mochten blijven of niet.
134 banen weg door sluiting foliefabriek Eind juli werden de medewerkers op de hoogte gebracht van de voorgenomen sluiting.
Gemeente mocht boa's niet ontslaan De gemeente Sittard-Geleen had vier boa's niet mogen ontslaan wegens berichten op WhatsApp.