Twee gezochte personen aangehouden tijdens grenscontrole


De Duitse politie heeft twee gezochte personen aangehouden tijdens controles bij de grensovergang van de A76 bij Heerlen. Beiden probeerden via Nederland Duitsland in te reizen.
Tijdens de controles bleek afgelopen week dat een 37-jarige man uit Liberia gezocht werd wegens oplichting. De man had nog 25 dagen celstraf open staan. Nadat zijn vrouw 1500 euro betaalde mocht de man zijn weg vervolgen.
Ook een 22-jarige vrouw uit Oekraïne liep tegen de lamp tijdens de controle. De vrouw stond gesignaleerd vanwege diefstal. Met het betalen van 900 euro voorkwam de vrouw dat zij 30 dagen de cel in moesten.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail of vul het contactformulier in.