Twee mannen aangehouden na botsing tegen bedrijfspand

Gepubliceerd op 21/01/2026 om 09:08
Laatst bewerkt op 21/01/2026 om 09:48

De politie heeft twee mannen aangehouden die gevlucht waren na het veroorzaken van een aanrijding in Kerkrade. Het ongeluk gebeurde dinsdag op een rotonde van de Roderlandbaan.

Daar botste een auto tegen het gebouw van het Eurode Business Center. Hierbij liepen de auto en het gebouw schade op. De bestuurder besloot echter ervandoor te gaan.

Na enig speurwerk troffen de agenten het voertuig later die dag aan en konden twee inzittenden worden aangehouden.

Reclame

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail of vul het contactformulier in.

Advertenties