Voormalig Fortuna-aanvoerder Rienstra mag vertrekken


Fortuna Sittard en Ben Rienstra gaan niet verder met elkaar. In goed onderling overleg is besloten dat het contract vroegtijdig ontbonden wordt.
De 32-jarige middenvelder kan nu op zoek gaan naar een nieuwe club. De voormalig aanvoerder keerde vorige seizoen weer terug nadat hij door hartproblemen een tijd lang niet in actie mocht komen. Het werd echter geen goed tweede jaar voor Rienstra bij Fortuna en hij verloor dan ook zijn basisplaats.
Technisch manager Sjoerd Ars laat weten dat Ben met zijn ervaring een belangrijke schakel is geweest in het elftal en wenst hem veel succes in de toekomst.
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.