Jeugdspeler Rayan Khoums tekent eerste profcontract bij Roda JC

foto © ZO-NWS | Twan Senden
Gepubliceerd op 28/10/2026 om 17:05
Laatst bewerkt op 28/10/2026 om 17:11

Jeugdspeler Rayan Khoums heeft bij Roda JC zijn eerste profcontract getekend. De jonge aanvaller uit de eigen jeugdopleiding tekende woensdag een contract tot en met 30 juni 2028, met een optie voor nog een jaar.

Khoums kreeg tijdens de afgelopen interlandperiode de kans om mee te trainen met de eerste selectie. Daar wist hij in korte tijd een positieve indruk achter te laten op trainer Rob Penders. Zijn ontwikkeling is snel gegaan. Rayan Khoums debuteerde in de wedstrijd tegen VVV en viel daarna nog in tegen Jong PSV.

Talentvolle aanvaller
Technisch manager Rob Servais is blij met zijn ontwikkeling: “Rayan staat binnen onze opleiding bekend als een talentvolle aanvaller. Tijdens de interlandperiode heeft hij laten zien zich snel aan te kunnen passen aan het niveau van de eerste ploeg. Hij beschikt over specifieke aanvallende kwaliteiten en we zien veel potentie in zijn verdere ontwikkeling. We zijn blij dat we opnieuw een jongen uit de regio aan onze selectie kunnen toevoegen!” Khoums speelt sinds zijn achtste bij Roda JC.

Reclame

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail of vul het contactformulier in.

Advertenties