Voor het eerst uitverkochte zondag bij Brunssumse Oktoberfeesten
De Brunssumse Oktoberfeesten hebben afgelopen weekend een bijzondere mijlpaal bereikt. Volgens de organisatie was de zondag voor het eerst in de geschiedenis van het evenement volledig uitverkocht.
De afsluitende zondag bleek dit jaar bijzonder populair. Daar waar de vrijdag al uitverkocht was waren er nu ook voor de zondag geen kaarten meer verkrijgbaar, zelfs niet aan de dagkassa. Bezoekers konden onder meer genieten van optredens van Gipfel Power en Sašo Avsenik und seine Oberkrainer.
Van vrijdag 23 tot en met zondag 25 oktober stond het Koutenveld in het teken van Oostenrijkse volksmuziek en gezelligheid.
De Brunssumse Oktoberfeesten bestaan sinds 2004 en behoren daarmee waarschijnlijk tot de oudste Oktoberfeesten van Nederland. Het evenement wordt volledig georganiseerd door vrijwilligers en trekt jaarlijks liefhebbers van Oostenrijkse muziek uit Nederland en de buurlanden.
De organisatie wil het kleinschalige en gemoedelijke karakter van het feest behouden en heeft geen plannen om verder te groeien.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail of vul het contactformulier in.