Op klaarlichte dag gestolen scooter terecht

foto; iStock
Gepubliceerd op 14/08/2026 om 09:38
Laatst bewerkt op 14/08/2026 om 12:15

Een in Schinveld gestolen Piaggio Vespa scooter is teruggevonden. De scooter werd afgelopen woensdag rond 15.00 uur gestolen bij de PLUS supermarkt aan de Bleekplaats.

Op videobeelden is te zien hoe de dader met een trap het stuurslot vernield terwijl klanten van de supermarkt voorbijlopen. De scooter werd volgens de eigenaar weggeduwd met behulp van een andere motor. Ook die motor, met een Duits kenteken uit regio Erkelenz, bleek gestolen.

De eigenaar deed via sociale media een oproep aan getuigen om eventuele camerabeelden of andere informatie te delen. Inmiddels is de Vespa teruggevonden laat de eigenaar weten.

Reclame

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail of vul het contactformulier in.

Advertenties