VIDEO: D'r Tim wint Parksjtad Leedjes Konkoer

foto © ZO-NWS
Gepubliceerd op 5/02/2023 om 08:18
Laatst bewerkt op 9/02/2023 om 11:38

D'r Tim uit Kerkrade heeft het Parksjtad Leedjes Konkoer (PLK) gewonnen. Hij kreeg zaterdagavond in De Oirsprong in Oirsbeek de meeste punten van de jury.

Tweede werden De Herringbiessere uit Bocholtz. De derde plaats was voor de winnaar van vorig jaar Ivana uit Brunssum.

D'r Tim won met het liedje 'De Voesregel van Vastelaovend'. De Kerkradenaar is het voorbeeld van hoe snel het kan gaan met je zangcarrière, want hij begon pas een paar jaar geleden solo. Hij wordt omschreven als een bijzonder zangtalent die zingt met passie en vanuit het hart.

D'r Tim stond vrijdagavond ook in de finale van het LVK in Venray.

De finale van het Parksjtad Leedjes Konkoer werd live uitgezonden door streekomroep ZO-NWS. Uitzending gemist? Terugkijken kan hier:

 

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties